Limitsiz Yalın ADSL’e Giriş Kampanyası

HIZLI BAŞVURU FORMU


Bize Aşağıdaki Numaradan da Ulaşabilirsiiniz.


Formu Göndererek Gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.


Limitsiz Yalın ADSL’e Giriş Kampanyası

Turkcell Ev İnterneti'ne Gelenlere 16 Mbps'ye kadar Limitsiz İnternet 94,90 TL'den başlayan fiyatlarla!

 

Fiyatlar

​​24 ay taahhütlü

Hız​​​ ​Kota​​ ​Kampanya Fiyatı*​
​16 Mbps’ye kadar ​​Limitsiz ​ilk 12 ay 94,90 TL,
 ikinci 12 ay 104,90 TL

 

 

*Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 6 TL modem kullanım ücreti dahildir. Yukarıdaki tabloda belirtilen Hız, indirme(download) hızını ifade eder.


Şartlar

 • Kampanya 12 Şubat 2021 - 01 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut Yalın ADSL müşterileri, altyapı uygunluğuna göre ADSL hizmetine, yeni Limitsiz paketlerinden 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 200 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Taahhüt kapsamında tüm vergiler dahil 150 TL aktivasyon ücreti tamamen indirimli ve kampanya iptal bedeline dahildir.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 6 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır. 
 • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dahil 300 TL'ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 150 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 200 TL kurulum ücreti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı toplam bedeli, (varsa) diğer iss iptal bedeli kapsamında yararlandığım tahakkuk eden toplam indirimler ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 150 TL faturaya yansıtılır. 
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca uygun diğer satışa açık tarife paketlerine geçiş yapılabilir. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler. 
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 532 532 0 000 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın xDSL teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır. xDSL hizmeti Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden sunulmaktadır. Sıkça Sorulan Sorular

 • ·​Limitsiz Yalın ADSL’e Giriş Kampanyadan kimler faydalanabilir? ​

  Bu kampanyadan yeni ve mevcut Turkcell Superonline ADSL/Yalın ADSL müşterileri, Yalın ADSL altyapı destekleme durumuna göre ve 24 ay abonelik taahhüdü vermeleri şartıyla yararlanabilirler.

  ·​Kampanyaya nasıl katılacağım? ​

  ​Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 0 000), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi kanallarından yapılacak başvurularla kampanyaya katılınabilir. 

  ·Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

  ​Kampanya 12 Şubat 2021 - 01 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  ·​Kampanyanın taahhüt süresi nedir? Taahhütsüz seçeneği var mıdır?

  ​Kampanyanın taahhüdü 24 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır. 

  ·​Aktivasyon ücreti ödeyecek miyim?

  ​Hayır, Aktivasyon ücreti yeni aboneliklerde vergiler dahil 150 TL kampanya kapsamında alınmamaktadır. İlgili aktivasyon bedelleri kampanya iptal bedeline dahildir. 

  ·​Kurulum ücreti alınmakta mıdır? ​

  Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 200 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.

  ·​ Kampanya kapsamında modem hediyeniz var mı? ​​

  Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 6 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de veya hizmet formunda belirtilen süreç uygulanır. ​​

  ·​Kampanya süresi içinde kampanyamı değiştirebilir miyim? ​

  ​Kampanya taahhüt süresi içinde varsa satışa açık diğer geçişe uygun Turkcell Superonline Yalın xDSL kampanyalarına geçiş yapılabilmektedir.

  ·​Bu kampanyadan yararlanıp diğer ISS iptal indiriminden yararlanabilir miyim? ​

  ​Evet. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 300 TL’ye kadar diğer İSS iptal indiriminden ilgili taahhütnamedeki süreç kapsamında yararlanabilirsiniz.

  ·​Kampanya kapsamında Minimum Kullanım Ücreti mevcut mudur? ​

  Kampanya kapsamında numara tahsis ile ALO hizmeti alınması durumunda aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanır. 

  ·​Kampanyadan 24 ay taahhüt süresinden önce iptali durumunda “cayma bedeli” olarak ne ödeyeceğim? ​

  Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin (varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 150 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 200 TL kurulum ücreti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı toplam bedeli, (varsa) diğer iss iptal bedeli kapsamında yararlandığım tahakkuk eden toplam indirimler ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

  ·​Damga Vergisi yansıtılacak mı? ​

  Bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde şeçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.

  ·​Kampanya fiyatları nedir?

  Aşağıda belirtilen fiyatlara tüm vergiler ve modem kullanım ücreti de dahildir. Tablodaki hız, indirme (download) hızını ifade etmektedir.

  ​Hız​​ ​Kota​​ ​​Tarife Fiyatı​ ​​24 Ay Sözünüze
  Kampanya Fiyatı
  ​8 Mbps’ye kadar ​Limitsiz ​149 TL ​ilk 12 ay 94,90 TL,
   ikinci 12 ay 104,90 TL
  ​16 Mbps’ye kadar ​Limitsiz ​174 TL ​ilk 12 ay 94,90 TL,    ikinci 12 ay 104,90 TL​

  ·​Kampanya süresi içinde aboneliğimi başka bir paketle değiştirebilir miyim?

  Evet satışa açık olan uygun diğer tarife paketlerine geçiş yapılabilir. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.

  ·​Kampanya kapsamındaki paketlerin yükleme (upload) hız değerleri nedir?

  8 Mbps’ye kad​​ar Limitsiz ve 16 Mbps’ye kadar Limitsiz paketler için yükleme (upload) hızı 800 Kbps’ye kadardır.

  ·Hızım16Mbps'yi Desteklemezse Ne Yapmalıyım?

  ​Hız​​​ ​​Kota​​ ​​Kampanya Fiyatı*​
  ​​8 Mbps’ye kadar ​​​Limitsiz ​ilk 12 ay 94,90 TL,
   ikinci 12 ay 104,90 TL​
  *Kampanya fiyatına tüm vergiler ve 6 TL modem kullanım ücreti dahildir. Yukarıdaki tabloda belirtilen Hız, indirme(download) hızını ifade eder.​


Size Uygun Seçilen Kampanyamız


TV+ Ve Turkcell Fiber Hız Şenliği 10 Gb Cepte Modem Paketi Kampanyası


Işık hızında Turkcell fiber ve 130'dan fazla kanal, yüzlerce film ve dizi ile TV+ keyfini doyasıya y...


Turkcell Uçuran Fiber ile TV+ Kampanyası


18:00-06:00 saatleri arası 100 Mbps hız deneyimi sunan Turkcell Fiber internet ve 130'dan fazla kana...


TV+ ve Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği Kampanyası


200 Mbps Turkcell fiber ve 130'dan fazla kanal, 300'den fazla film ile TV+ keyfini avantajlı fiyatla...


-

Size En Uygun Kampanyayı Seçmek İçin Buradayız.İletişim Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım.

Beni Arayın